ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Дунаївці - Лодзь | Lux-reisen

Квитки на автобус Дунаївці Лодзь щодня

Поїздки до Польщі сьогодні користуються великим попитом серед українців. Тисячі людей з України щодня перетинають українсько-польський кордон та їдуть у різні польські міста заради працевлаштування, туристичного відпочинку, шопінг-турів та багатьох інших причин. Одним з таких міст є Лодзь, Дунаївці зв'язані із цим містом щоденним маршрутом без пересадок.

Вважається що це промислова місто, через що часто туристи надаються перевагу іншим польським містам, однак насправді Лодзь має свою особливу атмосферу. Старовинні лодзинські дома, які були побудовані багатими промисловцями, не схожі один на одного, при чому деякі з них відкриті для відвідування, а в інших тепер відкриті музеї сучасного мистецтва та історії міста. В місті є вища школа кінематографії та телебачення, також є навіть своя алея зірок. Любителям відпочинку на природі можна буде відправитись на прогулянку в найбільший в Польщі ботанічний сад, або ж в Легавинський лісопарк.

Компанія Lux-Reisen пропонує  жителям Дунаївців скористатись послугами прямого маршруту до Лодзя. Автобус до Польщі курсує регулярно.  Купити квиток на рейс Дунаївці -  Лодзь можна на сайті компанії. Для цього перейдіть за наступним посиланням: автобусні квитки Дунаївці –  Лодзь та оберіть дату відправлення. Оплатіть квиток зручним для вас способом та подорожуйте по всій Європі разом з Lux-Reisen.