ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Кам'янець-Подільський - Харків | Lux-reisen

Автобус Кам'янець-Подільський Харків, розклад руху, ціна, купити квиток на автобус Кам'янець-Подільський - Харків онлайн

Ха́рків (застаріле Харьковъ, Харьків, лат. Zacharpolis) — місто на сході України на Слобожанщині, адміністративний центр Харківської області. Населення — 1 450 450. осіб, площа міста — 350 км². Разом з прилеглими містами та районами формує Харківську агломерацію з населенням понад 2 млн осіб.

Друге за кількістю населення місто України, з січня 1920 по червень 1934 — столиця УРСР.

Великий науковий, культурний, промисловий і транспортний осередок України, був третім індустріальним центром в СРСР після Москви та Ленінграда. 60 науково-дослідних інститутів, 30 вищих навчальних закладів, 8 музеїв, міська картинна галерея, 7 державних театрів і десятки недержавних, 80 бібліотек.

Територія сучасного Харкова покриває 300 км² й адміністративно ділиться на 9 районів: Дзержинський, Жовтневий, Київський, Комінтернівський, Ленінський, Московський, Фрунзенський, Орджонікідзевський і Червонозаводський.

На місці Харкова знаходилося стародавнє місто Донець, ще за часів Київської Русі. Назва міста походить, ймовірно, від річки Харків («Хар-Кобе»). Інші версії — від засновника поселення Харків хутір козака Харитона (Харька). Ще одна версія — від козака Івана Каркача (Харкача). Половецька версія — від половецького міста Шарукань (Харукань). З початку 17 ст. Харківщина належала до Московської держави, але до 1650 р. тут не було осілого населення. Московські царі розсилали сторожу й розвідувальні групи з служилих людей, будували укріплення й оборонні лінії проти цього та обмежування кримських татар та ногайців: «білгородська», «ізюмська» та «українська» лінії. Проте російські «служилі люди» не були постійним населенням. Паралельно починається українська колонізація з сусідньої Гетьманщини.

У Харкові працюють численні музеї: Харківський історичний музей; Харківський художній музей; Харківський літературний музей; Музей археології та етнографії Слобідської України; Харківський музей природи та багато інших.

Зі старих будівельних пам'яток збереглися Покровський (1689) та Успенський (пошкоджений в середині 1930-их pp.) собори та деякі ін. будівлі 19 ст.

Дістатись із  Кам'янець-Подільського до Харкова Ви можете наступним маршрутом: Кам'янець-Подільський – Харків


Кам'янець-Подільський – Харків

 Рейс №  1539
Зупиночні пунктиПрибуттяСтоян­каВідправленняВідстань
(год. хв.)(хв.)(год. хв.)(км.)
Кам'янець-Подільський, АС
  04:200
Харків, АС-122:50  942

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ БРОНЮВАННЯ МІСЦЬ
+38 (063) 899-47-48, +38 (068) 770-60-30, +48 (538) 827 785