ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Кам’янець-Подільський - Київ | Lux-reisen

Автобус Кам'янець-Подільський Київ, розклад руху, ціна, купити квиток на автобус Кам'янець-Подільський - Київ онлайн

Ки́їв — столиця України, одне з найбільших і найстаріших міст Європи. Розташований у середній течії Дніпра, у північній Наддніпрянщині. Політичний, соціально-економічний, транспортний та освітньо-науковий центр країни. Окрема адміністративно-територіальна одиниця у складі України і адміністративний центр Київської області. Адміністративно до складу Київської області не входить. Місце розташування центральних органів влади України, іноземних місій, штаб-квартир більшості підприємств та громадських об'єднань, що працюють в Україні.

Заснований наприкінці 5 — початку 6 століття. Був столицею полян, Русі, Української Народної Республіки, Української Держави та Української Радянської Соціалістичної Республіки. Також був адміністративним центром однойменного князівства, литовсько-польського воєводства, козацького полку, російської губернії, радянської округи, німецької генеральної округи та радянської області.

Один з найстаріших історичних центрів Східної Європи та християнства — Софійський собор — та Києво-Печерська лавра внесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

За легендою «Повісті врем'янних літ» Київ було засновано легендарним полянським князем Києм разом із братами Щеком і Хоривом і сестрою Либідь. Літопис не має дати заснування міста. Археологічні та писемні джерела свідчать, що Київ розвинувся на основі язичницького поселення кінця 5—початку 6 століття. Його центром була Замкова гора на правому березі Дніпра. У 6—7 століттях були заселені сусідні із нею підвищення. Розташовування Києва на Дніпровському шляху, в зоні етнічного порубіжжя, на межі лісу і лісостепу, сприяли висуненню міста на роль політичного центру Середнього Подніпров'я.

 

Дістатись із  Кам'янець-Подільського до Києва Ви можете наступним маршрутом: Кам'янець-Подільський – Харків

 Рейс №  1539
Зупиночні пунктиПрибуттяСтоян­каВідправленняВідстань
(год. хв.)(хв.)(год. хв.)(км.)
Кам'янець-Подільський, АС
  04:200
Київ, АС «Київ»14:1500:2014:35454
Київ, АС «Автовокзал Київ»14:5500:1015:05460

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ БРОНЮВАННЯ МІСЦЬ
+38 (063) 899-47-48, +38 (068) 770-60-30, +48 (538) 827 785