ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Кам'янець-Подільський - Лодзь | Lux-reisen

Автобус Кам'янець-Подільський Лодзь щодня за низькими цінами

Поїздки до Польщі сьогодні користуються великим попитом серед українців. Тисячі людей з України щодня перетинають українсько-польський кордон та їдуть у різні польські міста заради працевлаштування, туристичного відпочинку, шопінг-турів та багатьох інших причин. Одним з таких міст є Лодзь, Кам'янець-Подільський забезпечує щоденний маршрут.

Вважається що це промислова місто, через що часто туристи надаються перевагу іншим польським містам, однак насправді Лодзь має свою особливу атмосферу. Старовинні лодзинські дома, які були побудовані багатими промисловцями, не схожі один на одного, при чому деякі з них відкриті для відвідування, а в інших тепер відкриті музеї сучасного мистецтва та історії міста. В місті є вища школа кінематографії та телебачення, також є навіть своя алея зірок. Любителям відпочинку на природі можна буде відправитись на прогулянку в найбільший в Польщі ботанічний сад, або ж в Легавинський лісопарк.

Компанія Lux-Reisen пропонує  жителям Кам’янця-Подільського скористатись послугами прямого маршруту до Лодзя. Автобус до Польщі курсує регулярно.  Купити квиток на рейс Кам’янець-Подільський -  Лодзь можна на сайті компанії. Для цього перейдіть за наступним посиланням:квиток Кам’янець-Подільський –  Лодзь та оберіть дату відправлення. Оплатіть квиток зручним для вас способом та подорожуйте по всій Європі разом з Lux-Reisen.