ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Хмельницький - Грудзенз | Lux-reisen

Розклад руху Хмельницький Грудзенз

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Хмельницький, АС-1, вул. Вінницьке шосе, 23
08:55
20
09:15
 Грудзендз, Dworzec PKP, ul. Dworcowa 04:55
10
05:05

 

 

Замовити

Через західний український кордон багато українців щодня виїжджає до Польщі та Європи. Причиною поїздки в основному служить відпочинок, туристичні поїздки, шопінг-тури, навчання та працевлаштування, відвідування родичів. Багато міст пропонують своїм відвідувачам різноманітні можливості для задоволення потреб своїх гостей. Одним з таких міст є Грудзенз. На маршрут Хмельницький – Грудзенз призначено рейсовий автобус, ціна якого стартує від 1000 грн.

Місто в Польщі, входить до Куявсько-Поморського воєводства. Стоїть на правому березі річки Вісла, в стороні від масових туристичних маршрутів, від чого може несподівано вразити багатьох відвідувачів. Візитною карткою цього міста є комплекс старовинних амбарів, в яких зберігали зерно, які збудовані дуже щільно, що дозволяло їм окрім основної функції зберігання врожаю, виконувати ще й оборону міста з боку річки. Завдяки цьому в ньому відчувається особлива атмосфера.

Компанія-перевізник Lux-Reisen пропонує  скористатися послугами регулярних рейсів із Хмельницького  до Грудзенза. Рейси виконуються регулярно. Забронювати та викупити квиток на зручний для Вас рейс Хмельницький – Грудзенз можна на сайті компанії. Для цього перейдіть за наступним посиланням: квитки Хмельницький –  Грудзенз та оберіть дату відправлення. Оплатіть квиток зручним для вас способом та подорожуйте по всій Європі разом з Lux-Reisen.