ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Хмельницький - Катовіце | Lux-reisen

Автобус Хмельницький Катовіце, розклад руху, ціна, купити квиток на автобус Хмельницький - Катовіце онлайн

Центральний автовокзал м. Хмельницького знаходиться недалеко від залізничного вокзалу, який розташований по вул. Вінницьке шоссе, 23. Це дуже вигідне розташування для пасажирів, які планують маршрут з пересадкою з поїзда на автобус і навпаки. З самого автовокзалу постійно відходять автобуси в різні кінці міста.

До Катовіце ви зможете відправитись з Хмельницької АС-1 о 07 год. 00 хв. За маршрутом Хмельницький (Україна) – Бидгощ (Польща) ви зможете відвідати такі міста, як: Тернопіль, Львів, Краків, Катовіце, Ополе, Вроцлав, Познань, Гнезно. Уточнити розклад руху прибуття і відправлення  ви зможете на нашому сайті або зателефонувавши за номером телефону: +38 (063) 899-47-48, +38 (068) 770-60-30, +48 (538) 827 785

Катовіце (Катовиці) (пол. Katowice, нім. Kattowitz; у 1953—1956 — Сталіногруд) — місто в Польщі, центр Сілезького воєводства. Із 1999 року Катовіце стало центром Сілезького воєводства. Катовіце — центральне місто Верхньосілезького індустріального району і головне місто  Верхньосілезької агломерації.

В 30 км на південь від Катовіце знаходиться сумнозвісний всьому світу Освенцим. Доїхати з міста до меморіального комплексу Аушвіц-Біркенау можна на електричці за 4 євро, екскурсія можлива тільки в складі організованої групи і коштує 10 євро максимум (якщо гід буде вести розповідь не польською мовою). Оскільки відвідування цього скорботного місця справляє дуже сильне і гнітюче враження, не беріть з собою дітей. Сам Катовіце, незважаючи на всю свою сучасність і індивідуальність, місто цікаве. Костел Пресвятої Діви Марії (або Марьяцкий костел, як його називають місцеві жителі), виконаний в стилі нової готики, собор Христа Спасителя в бароковому стилі і дерев'яна церква святого архангела Михаїла представляють собою прекрасні зразки архітектури минулих століть. Із сучасних пам'яток можна виділити спортивно-розважальний центр «Сподек», пам'ятник героям трьох сілезьких повстань, монументальний концертний зал Сілезії. У місті багато музеїв: археологічний, історичний, музей античних інтер'єрів і навіть відмінний планетарій і обсерваторія - особливо подобається дітям. Дорослих же напевно зацікавлять поїздки в довколишні містечка Глівіце, Рацибуж, Сосновіец, Забже, де можна помилуватися горами і замками. І, звичайно ж, численні фестивалі (театральні, блюзові і в стилі метал, кінематографічні та фольклорні), що проходять в місті з весни по осінь. А ось всілякі виставки і концерти проходять тут цілий рік, так що назвати Катовіце сумовитим дуже і дуже складно.


Дістатись із Хмельницького до Катовіце Ви можете наступним маршрутом: Хмельницький — Бидгощ

Назви зупинокприбуття,
(год. хв.)
стоянка
(хв.)

вiдправ-
лення,

(год. хв.)

вiдстань вiд
початкового
пункту,
(км)
Хмельницький АС-1z
(Вінницьке шоссе, 23)
  
07-00
0
Катовіце/Katowice
(ul. Piotra Skargi 6)
21-5000-0521-55
686

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ БРОНЮВАННЯ МІСЦЬ
+38 (063) 899-47-48, +38 (068) 770-60-30, +48 (538) 827 785