ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Хмельницький - Кельце | Lux-reisen

Розклад руху Хмельницький Кельце

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Хмельницький, АС-1, вул. Вінницьке шосе, 23
08:55
20
09:15
Кельце, Czarnowska, 12
22:0510
22:15

Замовити

Для українців найбільш привабливим напрямком для автобусних поїздок є європейські країни, а саме Польща. Різноманітність міст, розвинута економіка, чимало культурних пам'яток, можливості для працевлаштування та отримання освіти - все це не єдині причини, чому українці відправляються у подорож.
На сьогоднішній день Кельце є одним з міст, що з радістю готове прийняти до себе наших гостей. До речі, з України курсує регулярний автобус Хмельницький - Кельце, з ціною у 700 грн.

У підніжжя кельценських Свентокшиських гір, чия назва переводиться як Гори Святого Хреста, люди обживались в кельтський період, який передував переселенню слов’ян. В часи, що датуванню наразі не піддаються, тут зародилось поселення, який існував за рахунок обмінних операцій. Бортники та мисливці, які населяли Свентокшиську пущу, обмінювали добуту здобич та мед на зерно і інші продукти першої необхідності.


Щоб відвідати це місто, у вас є можливість придбати квиток на автобус на сайті нашої компанії, навіть у себе вдома. Для цього потрібно перейти на наш сайт за наступним посиланням: квитки Хмельницький - Кельце. Після резервації та оплати у вас буде його електронний варіант, який залишиться роздрукувати. Після можете відправлятися у подорож.