ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Хмельницький - Краків | Lux-reisen

Автобус Хмельницький Краків, розклад руху, ціна, купити квиток на автобус Хмельницький - Краків онлайн

Краків (пол. Kraków, нім. Krakau, лат. Cracoviae) — місто в Польщі на березі Вісли. 

Адміністративний центр Малопольського воєводства. Одне з найстаріших міст Польщі, з тисячолітньою історією, багатою культурною і архітектурною спадщиною. Історичний центр Кракова з 1978 року належить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Загалом, у Кракові знайдеться цікаве для кожного: Старе Місто - скарбниця шедеврів мистецтва та цінних пам'яток архітектури, тут розташовано понад 1200 пам'яток, які представляють усі стилі архітектури, від середньовіччя до новітніх часів; Королівська дорога; Барбакан; Флоріанські ворота та Оборонні Стіни; Ринкова площа; Сукєніце; Марьяцкий костел; Башта Ратуші;  Домініканський Костел; Вавель; Ягелонський Університет; Казімеж.

Не дивно, що місто стало улюбленим місце туристів з усього світу. Винятком не стала і Україна. При купівлі квитків на рейси з України до Бидгоща (Польща), більшість пасажирів збираються відправитися саме до Кракова.

З України регулярно ходять автобуси за маршрутом Хмельницький - Бидгощ. Також ви можете відправитися зі Львова до Кракова, чи з Тернополя до Кракова. А транспортна мережа Польщі дозволить вам дістатися до Кракова практично з будь-якого міста країни. Для цього ви можете скористатися не тільки автобусним транспортом, але також і літаком або поїздом.

Відстань від Хмельницького до Кракова - 606 км. Таким чином, виїхавши з Хмельницького о 07:00 ранку, ви зможете опинитися у Кракові о 18:35 цього ж дня. Уточнити розклад прибуття і відправлення стосовно інших міст України та Польщі на даному маршруті ви можете на нашому сайті. В цілому, ціна квитка по до Кракова становить 450 гривень. Більш точну інформацію, ціни на квитки, замовити бронювання Ви можете за телефонами:


Дістатись із Хмельницького до Кракова  Ви можете наступним маршрутом: Хмельницький — Бидгощ

Назви зупинокприбуття,
(год. хв.)
стоянка
(хв.)

вiдправ-
лення,

(год. хв.)

вiдстань вiд
початкового
пункту,
(км)
Хмельницький АС-1z
(Вінницьке шоссе, 23)
  
07-00
0
Краків/Krakow
(ul. Bosacka 18)
20-35
00-05
20-40
606

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ БРОНЮВАННЯ МІСЦЬ
+38 (063) 899-47-48, +38 (068) 770-60-30, +48 (538) 827 785