ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Хмельницький - Кутно | Lux-reisen

Розклад руху автобуса Хмельницький Кутно

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Хмельницький, АС-1, вул. Вінницьке шосе, 23
08:55
20
09:15
Кутно,  Dworzec PKS  01:50
5
01:55

Замовити

Західний український кордон щодня перетинає багато українців, які їдуть до Польщі чи інших країн. Причина поїздки в основному це відпочинок, шопінг, робота, зустріч із знайомими. Кожне польське місто пропонує своїм гостям багато можливостей для реалізації своїх потреб.Кутно є одним із таких міст. На рейс Хмельницький – Кутно назначений регулярний автобус, ціна якого від 850 грн.


Невелике місто, з населенням приблизно у 50 тис. людей, Кутно знаходиться в центральній частині Польщі на маршруті від Влоцлавека до Лодзя та знаходиться в 20 кілометрах від географічного центу країни. Входить до складу Кутновського повяту Лодзинського воєводства.


Перевізник Lux-Reisen гадає послуги перевезення із Хмельницького до Кутно. Автобусні рейси виконуються регулярно. Перейдіть на сайт компанії, щоб забронювати та викупити квиток. Для цього натисніть наступне посилання: квитки Хмельницький –  Кутно, оберіть час відправлення. Потім лише оплатіть квиток, який прийде Вам на електронну адресу та насолоджуйтесь поїздкою разом з Lux-Reisen.