ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Хмельницький - Легніца | Lux-reisen

Розклад руху автобус Хмельницький Легніца

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
Хмельницький АС-1 вул. Вінницьке шосе, 23
 15:30 10 15:40
Легніце Stacja Paliw ORLEN ul. Javorzynska 238
 09:50 10 10:00

Замовити

Українці виїжджають до Європейського союзу, зокрема в Польщу, через велику кількість причин. Найголовнішими є навідання друзів та родичів, відпочинок та туристичні подорожі, проведення закупок товарів у магазинах, пошуки роботи та навчання за кордоном. Чимала кількість європейських міст з радістю приймуть у себе гостей та задовольнять їхні потреби. Зокрема таким містом є Легніца. До нього встановлено регулярний автобусний маршрут Хмельницький - Легніца, придбати квитки на який є можливість на сайті компанії Lux-Reisen.

Не дивлячись на вражаючу давнину міста Легніца, специфічну для наших співвітчизників атмосферу надає цікавий історичний факт. Саме тут дислокувався в 1945 - 1984 роках штаб націленої на Захід Північної групи військ, які залишили після себе протиположенні спогади. Але як не дивно, переживші радянську "окупацію" міщани, по свідченню польського журналіста Марчина Войчезовського, переповнені ностальгією, згадуючи "радянського-польське братство по зброї".

До Легніца з України можна доїхати регулярним астобусним сполученням, квитки на яке можна купити на сайті нашої компанії. Рейс Хмельницький - Легніца регулярно відправляється у подорож на комфортних автобусах. Для того, щоб замовити квитки на автобус, перейдіть за наступним посиланням: квитки Хмельницький - Легніца. Після цього обираєте необхідну дату поїздки та проплочуете за квиточки зручним для вас способом і відправляєтесь у поїздку разом з Lux-Reisen.