ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Хмельницький - Лодзь | Lux-reisen

Ціна на квиток Хмельницький Лодзь автобус

 
Станції  Прибуття (год.хв.) Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Хмельницький, АС-1, вул. Вінницьке шосе, 23  12:05  25  12:30
Лодзь, Dworzec Kaliska, ul. Wlokniarzy 203\205  08:45 - -

 Замовити

Подорожі до Польщі на сьогоднішній день є досить популярними серед українців. Велика кількість людей перетинає західний кордон по багатьом причинам. Одними з головних є туристичні поїздки, відвідування родичів, шопінг-тури та відпочинок, робота в Польщі. Чимало польських міст готові зустріти українців. На Маршрут Хмельницький Лодзь призначено рейсовий автобус, ціна якого стартує від 800 грн.

Вважається що це промислова місто, через що часто туристи надаються перевагу іншим польським містам, однак насправді Лодзь має свою особливу атмосферу. Старовинні лодзинські дома, які були побудовані багатими промисловцями, не схожі один на одного, при чому деякі з них відкриті для відвідування, а в інших тепер відкриті музеї сучасного мистецтва та історії міста. В місті є вища школа кінематографії та телебачення, також є навіть своя алея зірок. Любителям відпочинку на природі можна буде відправитись на прогулянку в найбільший в Польщі ботанічний сад, або ж в Легавинський лісопарк.

Жителі Хмельницького можуть скористатися послугами перевезення компанії Lux-Reisen та виїхати прямим маршрутом до Лодзь. Автобус до Польщі відправляється регулярно. Купити квиток на зручний для Вас рейс Хмельницький - Лодзь можна на сайті компанії. Для цього скористайтесь наступним посиланням:квитки Хмельницький –  Лодзь де оберіть дату відправлення. Оплатіть квиток зручним для вас способом та подорожуйте по всій Європі разом з Lux-Reisen.