ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Хмельницький - Ніско | Lux-reisen

Білет на автобус Хмельницький Ніско

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Хмельницький, АС-1, вул. Вінницьке шосе, 23
08:55
20
09:15
Ніско, Biedronka, Sandomierska, 13
19:00
10
19:10

 Замовити

Через український кордон багато українців кожного дня виїжджає до Польщі і Європи. Причиною поїздки в більшості випадків служить відпочинок, туристичні подорожі, шопінг, навчання та робота, відвідування родичів. Багато міст надають своїм відвідувачам різні можливості для задоволення потреб. Одним з таких міст є Ніско. На маршруті Хмельницький - Ніско є регулярні автобуси.

Невелике польське місто знаходиться недалеко від  Сталевої  Волі, з населенням приблизно у 15000 людей. Входить до складу Підкарпатського воєводства. Має гарні умови для відпочинку на природі та надає можливість працевлаштуватися.

Компанія перевізник Lux-Reisen надає можливість скористатися послугами регулярних автобусних рейсів із Хмельницького до Ніско. Рейси їздять регулярно. Зарезервувати та викупити квиток на необхідний Вам рейс Хмельницький – Ніско можна на сайті компанії. Для цього відкрийте наступне посилання: квитки Хмельницький –  Ніско та оберіть дату відправлення. Оплатіть квиток зручним для вас способом та подорожуйте по всій Європі разом з Lux-Reisen.