ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Хмельницький - Ополе | Lux-reisen

Автобус Хмельницький Ополе, розклад руху, ціна, купити квиток на автобус Хмельницький - Ополе онлайн

Різниця між містами Хмельницький та Ополе складає -1 година: Хмельницький, часовий пояс: UTC/GMT +3 год. Ополе, часовий пояс: UTC/GMT +2 год. Ціна квитка на автобус Хмельницький – Ополе становить 550 гривень. Купити квиток на автобус ви зможете за адресою: м. Хмельницький, вул. Вінницьке шоссе, 23 (Хмельницький АС-1).

Ополе (пол. Opole, нім. Oppeln) — місто в Польщі, столиця Опольського воєводства. Місто Ополе є культурним (філармонія, театр) та науковим (університет, політехнічний інститут) центром регіону.

Ополе є одним з найстаріших міст Польщі. Місто знаходиться в історичній області Верхня Сілезія, і з часів Середньовіччя до початку XX століття було столицею. Перші згадки про місто Ополе датуються 845 роком. Згідно з даними археологічних розкопок, перші слов'янські поселення з'явилися в північній частині острова Пасіка, розташованого посеред річки Одра.

Місто може пишатися великою кількістю історичних будівель і цінними творіннями мистецтва, що залишилися з понад тисячі років

Найціннішою пам’яткою Ополя, без сумнівів, є замок, який все-таки віки історії пережив тільки частково. До сьогодні збереглася П’ястова Вежа, частини нижнього замку і портал Хохензоллернів.  "На горі", в найстарішій частині Ополя, а також в місці, де повинен був вчитися Святий Войцех, височіє костел патрона Польщі. Надзвичайно цікавою є архітектура готичних будинків міста.

З України регулярно ходять автобуси за маршрутом Хмельницький - Бидгощ, яким можна дістатись до м. Ополе. Уточнити розклад прибуття і відправлення стосовно інших міст України та Польщі на даному маршруті ви можете на нашому сайті. Взнати більш точну інформацію, ціни на квитки, замовити бронювання Ви можете за телефонами:

Назви зупинокприбуття,
(год. хв.)
стоянка
(хв.)

вiдправ-
лення,

(год. хв.)

вiдстань вiд
початкового
пункту,
(км)
Хмельницький АС-1z
(Вінницьке шоссе, 23)
  
07-00
0
Ополе/Opole
(ul. Krakowska)
23-45
00-05
23-50
805

 

+38 (063) 899-47-48, +38 (068) 770-60-30, +48 (538) 827 785