ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Хмельницький - Пйотркув-Трибунальський | Lux-reisen

Розклад руху автобуса Хмельницький Пйотркув-Трибунальський

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Хмельницький, АС-1, вул. Вінницьке шосе, 23
08:55
20
09:15
Пйотркув-Трибуналський, PKS Dworzec, Polskiej Organizacji Wojskowe
23:45
10
23:55

 Замовити

Щодня багато українців через різні причини відправляються у поїздки. В основному ними являються працевлаштування на роботу, навчання за кордоном, шопінг тури та екскурсії під час туристичних поїздок, відвідання туристичних світлиць. Однією з західних країн, яка популярна для туристів є Польща, міста якої з радістю зустрічають своїх гостей. Одним з міст, яке можна відвідати є Пйотркув-Трибунальський, з яким функціонує регулярне автобусне сполучення Хмельницький - Пйотркув-Трибунальський.

В 1844 році тут почалось будівництво Великої синагоги, будівля якої пізніше увійшла в перелік найпривітніших архітектурних споруд країни. Сьогодні в поміщенні синагоги працює публічна бібліотека. До інших важливих світлиць Пйотркува-Трибунальського можна віднести весь Старий город – 142 будівлі з особливою архітектурою.

Для відвідування синагоги в Пйотркуві пропонуємо вам скористатись нашою послугою автобусного перевезення. Замовити квиток на автобус та оплатити його резервацію є можливість на нашому сайті: квитки Хмельницький - Пйотркув-Трибунальський. В замовленні лише обираєте дату поїздки, після чого у вас буде електронний квиток, який залишиться лише роздрукувати.