ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Хмельницький - Сандомеж | Lux-reisen

Купити квиток на автобус Хмельницький Сандомеж

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Хмельницький, АС-1, вул. Вінницьке шосе, 23
08:55
20
09:15
Сандомір, PKS Dworzec, 11 Listopada
20:20
10
20:30

Замовити

Польща на сьогоднішній день є одним з найпопулярніших напрямів для подорожей серед українців. Користуючись послугами автобусних перевезень, наші українці переслідують різні цілі. В основному ними являються пошуки можливостей працевлаштування за кордоном, отримання якісної європейської освіти, проведення шопінгу та закупівлі товарів. Однак залишається одне питання: як доїхати швидко та комфортно? На нього дає відповідь автобусний перевізник Lux-Reisen, завдяки якому створено регулярне автобусне сполучення Хмельницький - Сандомеж.

У 13 столітті чередою татарських набігів дерев’яним будівлям Сандомежа було нанесено шкоди, який майже можна було прирівняти до повного знищення міста. Лише наприкінці містично-нещасливого століття стараннями майбутнього князя Сандомирського Лешика Чорного, який переніс довірене йому місто на кручі біля узбережжя Вісли, становище міста покращилось. Діяльність князя не обмежилось  організацією протистояння постійним татарським навалам. Завдяки його старанням було здобуто Магдебурзьке право, яке стало основою майбутнього процвітання Сандомежа.

Для замовлення квитка на даний рейс, перейдіть за посиланням до нашого сайту: квитки Хмельницький - Сандомеж, де резервуєте, оплачуєте квиток і роздруковуєте його. Даний документ є офіційним та використовується для посадки на автобус Хмельницький - Сандомеж.