ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Хмельницький - Стальова Воля | Lux-reisen

Розклад руху Хмельницький Стальова Воля

 

Станції
 Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
Хмельницький, АС-1, вул. Вінницьке шосе, 23
08:55
20
09:15
Стальова Воля, gen. Leopolda Okulickiego, 3
19:30
10
19:40

 Замовити

 

Щодня в Польщу та Європу виїжджає багато українців. Причиною поїздки в основних випадках служить відпочинок, турпоїздки, закупівля товарів, навчання і працевлаштування, відвідування знайомих. Багато міст сьогодні пропонують своїм відвідувачам різні можливості для задоволення потреб. Одним з таких міст є Сталева Воля, до якого встановлено регулярний маршрут Хмельницький - Сталева Воля.

Місто до Підкарпатського воєводства. Має багато культурних пам’яток, відвідування яких може цікавим відпочинком. Функціонують 2 кінотеатра «Баллада» та «Вереск», є галерея витворів мистецтва. Для любителів активного відпочинку є найрізноманітніші клуби на різну тематику: аеро відпочинку, автомобільний, тенісний, дайвінг-центр, спінінгової ловлі та багато інших можливостей для цікавого проведення часу!

Компанія Lux-Reisen пропонує Вам скористатися послугами регулярних перевезень із Хмельницького  до Сталевої Волі. Рейси виконуються регулярно кожного дня. Забронювати та викупити білет на рейс Хмельницький – Сталева Воля можна на нашому сайті. Для цього перейдіть по наступному посиланню: квитки Хмельницький –  Сталева Воля і оберіть час відправлення. Придбайте квиток зручним способом та подорожуйте з комфортом по всій Європі разом з Lux-Reisen.