ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Хмельницький - Торунь | Lux-reisen

Розклад руху автобуса Хмельницький Торунь

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Хмельницький, АС-1, вул. Вінницьке шосе, 23
08:55
20
09:15
 Торунь, Dworzec PKS, Stan. Miedzynarodowe nr 12 03:45
10
03:55

 

 

 Замовити

Українці полюбляють подорожувати до Польщі та Європи. Щодня перетинають західний кордон України по багатьом причинам, але основні з них завжди залишаються турпоїздки, працевлаштування, зустріч із друзями та знайомими, відпочинок, шопінг чи навчання. Із всієї різноманістності міст, які можуть задовольнити потреби гостей та з радістю їх зустрічають є Торунь. До міста Торунь з Хмельницького встановленно регулярні автобусні маршрути, ціни на які починаються від 850 грн.

Торунь - це середньовічне місто відоме перш за все тим, що саме тут народився відомий Микола Коперник. Але крім цього також в Торуні зосереджено дуже багато  красивих будинків та цікавих музеїв, а саме місто входить до світового спадку ЮНЕСКО. В Торуні є навіть своя «Пізанська башня», тільки вона називається Кшива Вежа (Крива Башня). Цікавим для відвідувачів буде також справжній військовий форт часів другої Світової війни а також торунська астрономічна обсерваторія, яка відкрита для відвідувачів.

Скористатися послугами регулярних рейсів із Хмельницького  до Торуня пропонує компанія-перевізник Lux-Reisen. Регулярні рейси виконуються щодня, тому забронювати та придбати квиток на необхідний Вам рейс Хмельницький – Торунь можете на сайті нашої компанії. Необхідно лише перейти за наступним посилання: квитки Хмельницький –  Торунь та обрати час відправлення. Далі можете оплатити квиток одним із доступних Вам способів та насолоджуватися комфортною поїздкою разом з Lux-reisen