ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Хмельницький - Влоцлавек | Lux-reisen

Квиток на автобус Хмельницький Влоцлавек

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Хмельницький, АС-1, вул. Вінницьке шосе, 23
08:55
20
09:15
Влоцлавек, Dworzec autobusowy, Stefana Okrzei, 69
02:45
5
02:50

 Замовити

Поїздки до Польші та Європи дуже популярні в наш час серед українського населення. Люди виїжджають черер польсько-український кордон з багатьох причин: зустріч з друзями, відвідування туристичних пам'яток, шопінг, робота та на вчання і багато інших причин. Розвинуті європейські міста задовольняються найрізноманітніші потреби своїх гостей. Одним з таких міст є Влоцлавек. На рейсі Хмельницький – Влоцлавек пасажирські перевезення здійснюють регулярні автобуси, ціни на квитки яких стартують від 850 грн.
Влоцлавек – «середньовікова перлина», один із найстаріших міст в Польщі. Поселення було засноване князем Владиславом, в гирлі річки Зловечка. В перші роки царювання династії Пястов Влоцлавек вважався одним із найважливіших стратегічних контрольно-пропускних пунктів польської армії. Тут проходив головний водний торгівельний шлях.
Перевізник Lux-Reisen займається пасажирськими перевезеннями та пропонує виїхати рейсом із Хмельницького  до Влоцлавека. Автобуси ходять регулярно. Для того щоб придбати квиток на автобус, перейдіть по наступному посиланню: квитки Хмельницький –  Влоцлавек, та оберіть час відправлення. Після Вам залишається лише оплатити квиток зручним для вас способом, отримати його на електрону адресу та відправлятися у комфортну подорож разом з Lux-Reisen.