ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Хмельницький - Вроцлав | Lux-reisen

Автобус Хмельницький Вроцлав, розклад руху, ціна, купити квиток на автобус Хмельницький - Вроцлав онлайн

Вро́цлав (пол. Wrocław, чеськ. Vratislav, лат. Wratislavia або Vratislavia, нім.  Breslauопис файлу, угор. Boroszló) — місто в Польщі, в Нижній Сілезії, столиця Сілезії. До 1945 року мало назву Бреслау. Одне з найбільших (четверте за чисельністю населення) і найстаріших міст Польщі, столиця Нижньосілезького воєводства. У 2016 році місто буде культурною столицею Європи. Вроцлав розташований на 5 річках (Одра та 4 її притоки). Квиток на автобус Хмельницький Вроцлав можна придбати у нас на сайті kasa.lux-reisen.com. До другої світової війни в місті існували 303 мости (відповідно до сучасних критеріїв), на сьогодні їх залишилось 133.

Вроцлав по праву називають активним академічним центром Польщі, його жителі пишаються тим, що у їх місті у 23-х вищих навчальних закладах (Вроцлавський університет, Вроцлавський технічний університет, Вроцлавський економічний університет, Вроцлавський природничий університет та ін.) здобувають освіту майже 137 тисяч студентів. Щороку на навчання до Вроцлава також приїздять більше 100 студентів із Хмельницької області. І це найкращий доказ високого рівня і престижу вроцлавських ВНЗ. У Вроцлаві зосереджено одні із найкращих вищих навчальних закладів у Польщі. Навчання у них - це можливість отримати освіту європейського зразка, а також диплом, визнаний світовою спільнотою. Якість освіти. Вроцлавські вищі навчальні заклади пропонують більш демократичну у порівнянні із українською організацію навчання, доступ до інформації (Інтернет, література), міжнародні контакти, а також поїздки. Життя за кордоном, у великому європейському місті - це шанс пізнати себе, побачити світ і цікавих людей, стати більш самостійним, відкрити нові захоплення, вдосконалити свою польську.

Вроцлав - четверте за величиною та найбільше західне місто в Польщі, нині вважається символом сучасності та успіху. Лідерство за темпами розвитку та кількістю іноземних інвестицій - доказ цьому. В останні роки Вроцлав переживає справжній інвестиційний бум: сюди прийшли LG PHILIPS, VOLVO, TOYOTA, SIEMENS, HP, WHIRPOOL та ін. Протягом наступних п’яти років у місті планують створити близько 100 тисяч нових робочих місць.

У Вроцлаві ви можете відвідати такі музеї: Національний музей, заснований в 1947 році; Міський музей Вроцлава, знаходиться у Королівському палаці; Музей природничої історії, заснований в 1814 році і знаходиться в ботанічному саду; Музей медальєрного мистецтва, заснований в 1964 році, філія Міського музею; Архиєпископський музей, заснований в 1898 році; Університетський музей ілюструє історію університету з 1702 року і донині, розташований в головній будівлі Вроцлавського університету; Геологічний музей в університеті був заснований в 1866 році; Мінералогічний музей, заснований у 1812 році; Музей людини знаходиться в будівлі факультету антропології в Вроцлавського університету і має ще довоєнну колекцію; Етнографічний музей розташований у колишньому палаці єпископів; Музей Академії мистецтв є частиною Академії мистецтв у Вроцлаві.


Дістатись з Хмельницького до Вроцлава Ви можете наступним маршрутом: Хмельницький – Бидгощ

Назви зупинокприбуття,
(год. хв.)
стоянка
(хв.)

вiдправ-
лення,

(год. хв.)

вiдстань вiд
початкового
пункту,
(км)
Хмельницький АС-1z
(Вінницьке шоссе, 23)
  
07-00
0
Вроцлав/Wroclaw
(ul. Sucha 1/11)
01-25
00-15
01-40
902

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ БРОНЮВАННЯ МІСЦЬ
+38 (063) 899-47-48, +38 (068) 770-60-30, +48 (538) 827 785