ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Хмельницький - Ярослав | Lux-reisen

Купити квиток на автобус Хмельницький Ярослав

  

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Хмельницький, АС-1, вул. Вінницьке шосе, 23
08:55
20
09:15
Ярослав, Plac Wiezniow Oswiecimia, 1 17:45
10
17:55

 Замовити

Через західний український кордон багато українців щодня виїжджає до Польщі та Європи. Причиною поїздки в основному служить відпочинок, туристичні поїздки, шопінг-тури, навчання та працевлаштування, відвідування родичів. Багато міст пропонують своїм відвідувачам різноманітні можливості для задоволення потреб своїх гостей. Одним з таких міст є Ярослав. На маршрут Хмельницький – Ярослав призначено рейсовий автобус, ціна якого стартує від 700 грн.


Знаходиться у південній частині Польщі, а саме в регіоні Підкарпатськго воєводства, на лівому березі річки Сян, є адміністративним центром Ярославського повіту. Місто багате на пам’ятки архітектури, старовинні церкви та костьоли. Одними з них є монастир Домініканів, кам’яниця Орсеттіх в стилі ренесансу.


Компанія-перевізник Lux-Reisen пропонує  скористатися послугами регулярних рейсів із Хмельницького  до Ярослава. Рейси виконуються регулярно. Забронювати та викупити квиток на зручний для Вас рейс Хмельницький – Ярослав можна на сайті компанії. Для цього перейдіть за наступним посиланням: квитки Хмельницький –  Ярослав та оберіть дату відправлення. Оплатіть квиток зручним для вас способом та подорожуйте по всій Європі разом з Lux-Reisen.