ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Хмельницький - Єлена Гура | Lux-reisen

Розклад руху Хмельницький Єлена Гура


Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
Хмельницький АС-1 вул. Вінницьке шосе, 23
 15:30 10 15:40
Єлена Гура Stacja Paliw BP Aleja Jana Pawla II 4
 11:00-
-

Замовити

Польща та інші європейські країни приймають у себе в гостях тисячі українців щодня. Населення України їде за кордон по різноманітним причинам, проте основними завжди залишаються відвідування історичних світлиць, туристичні поїздки, проведення шопінгу, навідування родичів та друзів, працевлаштування або навчання. Різноманітність міст дозволяє задовольнити будь-які потреби своїх відвідувачів, одним з таких міст є Єлена Гура. Компанія Lux-Reisen встановила регулярний автобусний маршрут по направленню Хмельницький - Єлена Гура.

Історично місто займалось в основному виробництвом заліза, сукна та здійснювало торгівлю. Проте з часом, Єлена Гура почало займати важливе місце в економіці країни за рахунок експорту тканини. Саме це дозволило місту відносно швидно відновити свою економіку після Другої Світової Війни.

Завдяки розвинутому транспортному сполученню, до Єлена Гура компанія Lux-Reisen встановила регулярний автобусний рейс Хмельницький - Єлена Гура. Придбати квиток на данний рейс клієнти мають можливість на сайті нашої компані. Перейдіть за цим посиланням: квитки Хмельницький - Єлена Гура де тільки оберіть дату відправлення. Після здійснюєте проплату, отримуєте електронний квиток та отримуєте задоволення від поїздки.