ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Летичів - Грудзенз | Lux-reisen

Квиток на автобус Летичів Грудзенз

 

  Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Летичів, АС, вул. 50-річчя Жовтня, 1
07:55
10
08:05
 Грудзендз, Dworzec PKP, ul. Dworcowa 04:55
10
05:05
 
 Замовити

Польща завжди готова прийняти гостей з України, які перетинають українсько-польський кордон по багатьом причинам. Вони можуть бути будь-якими, але головними завжди залишаються туристичні поїздки, відпочинок, подорож до родичів, працевлаштування та навчання, шопінг-тури. Одним з таких до якого подорожують є Грудзенз. На маршрут Летичів – Грудзенз   призначено рейсовий автобус, ціна якого стартує від 1000 грн.

Місто в Польщі, входить до Куявсько-Поморського воєводства. Стоїть на правому березі річки Вісла, в стороні від масових туристичних маршрутів, від чого може несподівано вразити багатьох відвідувачів. Візитною карткою цього міста є комплекс старовинних амбарів, в яких зберігали зерно, які збудовані дуже щільно, що дозволяло їм окрім основної функції зберігання врожаю, виконувати ще й оборону міста з боку річки. Завдяки цьому в ньому відчувається особлива атмосфера.

Компанія Lux-reisen пропонує скористатись послугами перевезення жителям Летичева та виїхати прямим маршрутом до Грудзенза. Відправлення до Польщі здійснюються регулярно. Купити квиток на рейс Летичів - Грудзенз можна на сайті компанії. Для цього скористайтесь наступним посиланням: квитки Летичів –  Грудзенз  де оберіть дату відправлення. Оплатіть квиток зручним для вас способом та подорожуйте по всій Європі разом з Lux-Reisen.