ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Летичів - Кельце | Lux-reisen

Розклад руху Летичів Кельце

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Летичів, АС, вул. 50-річчя Жовтня, 1
07:55
10
08:05
Кельце, Czarnowska, 12
22:0510
22:15

Замовити

Польща це країна з багатою історією, розвинутою економікою та різноманітними можливостями для задоволення потреб своїх гостей. Чимало польських міст по своєму унікальні і достойні того, щоб їх відвідати. Одним з них є місто Кельце, до якого для зручності встановили регулярний автобус Летичів - Кельце.

Кельце має суперечливу історію, знаходиться від Варшави на відстані 170 кілометрів. Має статус великого транспортного вузла, а у 1999 році після проведення адміністративної реформи у Польщі, набув статусу столиці Свентокшинського воєводства. Наразі велика кількість археологічних знахідок говорить на про древність поселенців, які проживали тут у різні часи історії, а знахідкам майже немає числа.

З України щодня відправляються регулярні автобуси, зокрема рейс Летичів - Кельце. Ви можете скористатись послугами української компанії перевізника Lux-Reisen та замовити квитки на сайті компанії он-лайн: квитки Летичів - Кельце. Після цього вам потрібно обрати зручний спосіб оплати, придбати квиток, роздрукувати його електронний варіант і підходити з ним на посадку.