ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Летичів - Кутно | Lux-reisen

Квиток на автобус Летичів Кутно


Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Летичів, АС, вул. 50-річчя Жовтня, 1
07:55
10
08:05
Кутно,  Dworzec PKS  01:50
5
01:55зам

 Замовити

Польща постійно готова зустріти гостей з України, що перетинають українсько-польський державний кордон по різноманітним причинам. Основними завжди залишаються турпоїздки, здійснення шопінгу, зустріч із знайомими, заробітки чи постійна робота, навчання та відпочинок. Одним з міст, до якого подорожують є Кутно. На маршруті Летичів – Кутно регулярно курсує автобус, ціна якого починається від 850 грн.


Невелике місто, з населенням приблизно у 50 тис. людей, Кутно знаходиться в центральній частині Польщі на маршруті від Влоцлавека до Лодзя та знаходиться в 20 кілометрах від географічного центу країни. Входить до складу Кутновського повяту Лодзинського воєводства.


Жителям Летичева компанія-перевізник Lux-reisen надає послуги прямого перевезення прямим автобусним рейсом до Кутно. Автобус курсує регулярно кожного дня. Придбати квиток на прямий рейс Летичів - Кутно можна на сайті нашої компанії. Для цього скористайтесь цим посиланням: квитки Летичів –  Кутно, потім оберіть необхідну дату поїздки і оплатіть квиток на автобус. Після Вам залишається лише роздрукувати електронний квиток на відправлятися у подорож разом з Lux-Reisen