ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Летичів - Лодзь | Lux-reisen

Купити квиток на автобус Летичів Лодзь

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Летичів, АС, вул. 50-річчя Жовтня, 1
07:55
10
08:05
Лодзь, Kaliska coach station, Aleja Wlokniarzy, 227 00:4010
00:50

Замовити

Польща завжди готова прийняти гостей з України, які перетинають український та польський державні кордони по різноманітним причинам. Головними завжди залишаються туристичні поїздки, відпочинок, подорож до родичів, працевлаштування та навчання, шопінг-тури. Одним з таких, до якого подорожують є Лодзь. На маршрут Летичів – Лодзь   призначено рейсовий автобус, ціна якого стартує від 800 грн.


Вважається що це промислове місто, через що часто туристи надаються перевагу іншим польським містам, однак насправді Лодзь має свою особливу атмосферу. Старовинні лодзинські дома, які були побудовані багатими промисловцями, не схожі один на одного, при чому деякі з них відкриті для відвідування, а в інших тепер відкриті музеї сучасного мистецтва та історії міста. В місті є вища школа кінематографії та телебачення, також є навіть своя алея зірок. Любителям відпочинку на природі можна буде відправитись на прогулянку в найбільший в Польщі ботанічний сад, або ж в Легавинський лісопарк.


Компанія Lux-reisen пропонує скористатись послугами перевезення жителям Летичева та доїхати прямим маршрутом до Лодзя. Відправлення до Польщі здійснюються на регулярній основі. Купити квиток на рейс Летичів - Лодзь можна на сайті компанії. Потрібно лише перейти за наступним посиланням: квитки Летичів –  Лодзь, де обираєте потрібну дату відправлення. Здійснюєте переказ коштів за квиток зручним способом та подорожуйте разом з Lux-Reisen по всій Європі