ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Летичів - Ніско | Lux-reisen

Розклад руху автобуса Летичів Ніско

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Летичів, АС, вул. 50-річчя Жовтня, 1
07:55
10
08:05
Ніско, Biedronka, Sandomierska, 13
19:00
10
19:10

Замовити

Польща завжди готова прийняти гостей з України, які перетинають українсько-польський кордон по багатьом причинам. Вони можуть бути будь-якими, але головними завжди залишаються туристичні поїздки, відпочинок, подорож до родичів, працевлаштування та навчання, шопінг-тури. Одним з таких до якого подорожують є Ніско. На маршрут Летичів - Ніско призначено рейсовий автобус, ціна якого стартує від 1000 грн.

Невелике польське місто знаходиться недалеко від  Сталевої  Волі, з населенням приблизно у 15000 людей. Входить до складу Підкарпатського воєводства. Має гарні умови для відпочинку на природі та надає можливість працевлаштуватися.

Компанія Lux-reisen пропонує скористатись послугами перевезення жителям Летичева та виїхати прямим маршрутом до Ніско. Відправлення до Польщі здійснюються регулярно. Купити квиток на рейс Летичів - Ніско можна на сайті компанії. Для цього скористайтесь наступним посиланням: квитки Летичів –  Ніско де оберіть дату відправлення. Оплатіть квиток зручним для вас способом та подорожуйте по всій Європі разом з Lux-Reisen.