ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Летичів - Пйотркув-Трибунальський | Lux-reisen

Купити квиток на автобус Летичів Пйотркув-Трибунальський

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Летичів, АС, вул. 50-річчя Жовтня, 1
07:55
10
08:05
Пйотркув-Трибуналський, PKS Dworzec, Polskiej Organizacji Wojskowe
23:45
10
23:55

Замовити

Кожен з нас мріє як можна частіше відправлятися у різні подорожі та поїздки. Подорожі можуть бути через різні причини, але найчастіше ними є туристичні поїздки, відпочинок та шопінги, зустріч з близькими людьми, пошук роботи чи отримання якісної освіти. Одним з найпопулярніших напрямків є Польща, міста якої надають усі можливості для реалізації вищесказаних потреб. До прикладу можна навести Пйотркув-Трибунальський, з яким діє регулярне автобусне сполучення з рейсом Летичів - Пйотркув-Трибунальський.

Пйотркув-Трибунальський – знаходиться у центральній частині Польщі, створене відомим магнатом, який народився в європейському регіоні Сілезії у 12 столітті. В ранні роки середньовіччя регіон був у власності династії Пястов. Саме заснування міста та процес його розвитку і розростання пов'язане з дуже вдалим розташуванням. Середньовічне місто досить швидко зміг стати частиною торгівельного шляху з Мазовії в Силезію та з Померанії в Росію. Перша документальна згадка за Пйотркув датується 13 століттям в записах істориків, а саме 1217 року.

Наша компанія піклується про комфорт своїх клієнтів, тому ми хочемо запропонувати можливість для резервації та викупу квитків нашим клієнтам прямо у себе вдома чи на робочому місці. Потрібен лише доступ до інтернету та наступний сайт: квитки Летичів - Пйотркув-Трибунальський. Проводите резервацію пасажирів, здійснюєте оплату зручним способом та отримуєте електронний квиток, з яким у роздрукованому вигляді можете підходити на посадку.