ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Летичів - Стальова Воля | Lux-reisen

Купити квиток на автобус Летичів Стальова Воля

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Летичів, АС, вул. 50-річчя Жовтня, 1
07:55
10
08:05
Стальова Воля, gen. Leopolda Okulickiego, 3
19:30
10
19:40

 

 

Замовити

Польща завжди готова прийняти гостей з України, які перетинають українсько-польський кордон по багатьом причинам. Вони можуть бути будь-якими, але головними завжди залишаються туристичні поїздки, відпочинок, подорож до родичів, працевлаштування та навчання, шопінг-тури. Одним з таких міст до якого подорожують є Сталева Воля. На маршрут Летичів – Сталева Воля призначено рейсовий автобус, ціна якого стартує від 1000 грн.

Входить до Підкарпатського воєводства. Має багато культурних пам’яток, відвідування яких може цікавим відпочинком. Функціонують 2 кінотеатра «Баллада» та «Вереск», є галерея витворів мистецтва. Для любителів активного відпочинку є найрізноманітніші клуби на різну тематику: аеро відпочинку, автомобільний, тенісний, дайвінг-центр, спінінгової ловлі та багато інших можливостей для цікавого проведення часу!

Компанія Lux-reisen пропонує скористатись послугами перевезення жителям Летичева та виїхати прямим маршрутом до Сталевої Волі. Відправлення до Польщі здійснюються регулярно. Купити квиток на рейс Летичів – Сталева Воля можна на сайті компанії. Для цього скористайтесь наступним посиланням: квитки Летичів –  Сталева Воля де оберіть дату відправлення. Оплатіть квиток зручним для вас способом та подорожуйте по всій Європі разом з Lux-Reisen.