ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Летичів - Торунь | Lux-reisen

Купити квиток на автобус Летичів Торунь

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Летичів, АС, вул. 50-річчя Жовтня, 1
07:55
10
08:05
 Торунь, Dworzec PKS, Stan. Miedzynarodowe nr 12 03:45
10
03:55

Замовити

Польща та Європейські країни з радістю зустрічають гостей, які їдуть до них з України. Українці перетинають західний кордон по багатьом причинам: Для того, щоб здійснити шопінг тур, відвідати туристичні місця, зустрітись з родичами, влаштуватися на роботу чи їдуть на навчання. Кожне європейське місто по своєму унікальне та надає різні можливості для задоволення різноманітних потреб своїх відвідувачів. Одним з таких міст, до якого їдуть українці, є Торунь. На маршруті Летичів - Торунь курсує регулярний автобус, ціна на який починається від 850 грн. за квиток.

Торунь - це середньовічне місто відоме перш за все тим, що тут народився Микола Коперник. Але крім цього в Торуні зосереджено дуже багато  красивих будинків та цікавих музеїв, а саме місто входить до світового спадку ЮНЕСКО. В Торуні є навіть своя «Пізанська башня», тільки вона називається Кшива Вежа (Крива Башня). Цікавим для відвідувачів буде також справжній військовий форт часів другої Світової війни а також торунська астрономічна обсерваторія, яка відкрита для відвідувачів.

З Летичева є можливість добратися прямим маршрутом до Торуні. Компанія-перевізник Lux-reisen пропонує жителям Летичева скористатися можливістю регулярних автобусних рейсів до Польщі. Придбати квиток на маршрут Летичів - Торунь можливо на сайті компанії перевізника. Білет на втобус до Торуня бронюється за наступним посиланням: квитки Летичів - Торунь. Після здійснення бронювання, обираєте зручний спосіб оплати за квиток, отримуєте та роздруковуєте електронну версію і відправляєтесь у комфортну подорож до Польщі та Європи разом з Lux-reisen