ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Летичів - Влоцлавек | Lux-reisen

Розклад руху Летичів Влоцлавек

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Летичів, АС, вул. 50-річчя Жовтня, 1
07:55
10
08:05
Влоцлавек, Dworzec autobusowy, Stefana Okrzei, 69
02:45
5
02:50

Замовити

Кожного для Польща та Європа приймають до себе тисячі українців, які їдуть у західному напрямку з України по різним причинам. Проте завжди головні причини таких ппоїздок це навчання, працевлаштування, зустріч із знайомими, проведення шопінгу абож відвідування туристичних світлиць. Одне з багатьох міст, готових задовольнити найрізноманітніші потреби своїх гостей є Влоцлавек. На маршрут Летичів – Влоцлавек встановлено регулярний рейс, ціна на автобус якого стартує від 850 грн.

Влоцлавек – «середньовікова перлина», один із найстаріших міст в Польщі. Поселення було засноване князем Владиславом, в гирлі річки Зловечка. В перші роки царювання династії Пястов Влоцлавек вважався одним із найважливіших стратегічних контрольно-пропускних пунктів польської армії. Тут проходив головний водний торгівельний шлях.

Компанія Lux-reisen пропонує скористатись послугами перевезення жителям Летичева та доїхати прямим маршрутом до Влоцлавека. Відправлення до Польщі здійснюються на регулярній основі. Купити квиток на рейс Летичів - Влоцлавек можна на сайті компанії. Потрібно лише перейти за наступним посиланням: квитки Летичів –  Влоцлав, де обираєте потрібну дату відправлення. Здійснюєте переказ коштів за квиток зручним способом та подорожуйте разом з Lux-Reisen по всій Європі.