ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Летичів - Ярослав | Lux-reisen

Розклад руху Летичів Ярослав

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Летичів, АС, вул. 50-річчя Жовтня, 1
07:55
10
08:05
Ніско, Biedronka, Sandomierska, 13
19:00
10
19:10

Замовити

Польща завжди готова прийняти гостей з України, які перетинають українсько-польський кордон по багатьом причинам. Вони можуть бути будь-якими, але головними завжди залишаються туристичні поїздки, відпочинок, подорож до родичів, працевлаштування та навчання, шопінг-тури. Одним з таких міст до якого подорожують є Ярослав. На маршрут Летичів - Ярослав призначено рейсовий автобус, ціна якого стартує від 1000 грн.

 

Знаходиться у південній частині Польщі, а саме в регіоні Підкарпатськго воєводства, на лівому березі річки Сян, є адміністративним центром Ярославського повіту. Місто багате на пам’ятки архітектури, старовинні церкви та костьоли. Одними з них є монастир Домініканів, кам’яниця Орсеттіх в стилі ренесансу.

Компанія Lux-reisen пропонує скористатись послугами перевезення жителям Летичева та виїхати прямим маршрутом до Ярослава. Відправлення до Польщі здійснюються регулярно. Купити квиток на рейс Летичів – Ярослав можна на сайті компанії. Для цього скористайтесь наступним посиланням: квитки Летичів –  Ярослав де оберіть дату відправлення. Оплатіть квиток зручним для вас способом та подорожуйте по всій Європі разом з Lux-Reisen.