ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Львів - Гданськ | Lux-reisen

Розклад руху Львів Гданськ (Гданьск)

Станції

 Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Львів, АС, пл. Двірцева, 1 14:40
20
15:00
 Гданськ (Гданьск), Dworzec PKS, ul. 3-maja, stan. 8
06:50
-
-

Замовити

За рахунок історичних подій у своєму розвитку Європейські країни зараз один із найпопулярніших напрямків для подорожей серед українців. Наразі саме Європа зможе з легкістю задовольнити будь-які потреби своїх гостей, основними з яких є туристичні поїздки та екскурсії, пошуки роботи чи навчання, проведення шопінг турів чи простий відпочинок з друзями. Величезна кількість міст готова зустрічати своїх гостей, одним з яких є Гданськ. Для зручності сполучення було додано комфортний автобус Львів - Гданськ (Гданьск), який коштує від 1000 грн.

Гданськ (Гданьск) вважається економічним, науковим та культурним центром. Зокрема він є столицею Поморського воєводства, яка знаходиться біля берегів Балтійського моря. А також це важливий адміністративний центр. Велике місто, з населенням у 500 тисяч мешканців, приваблює величезну кількість туристів до себе. Історично Гданську випала важлива роль у товарообігу між різнами частинами Європи.

Львів зараз це основний відправний пункт усіх автобусів з України до Європи. Наразі у клієнтів компанії Lux-Reisen є можливість придбати квитки на автобус Львів - Гданськ (Гданьск) не виходячи зі свого дому. Для цього потрібно зайти на наш сайт по цьому посиланню: квитки Львів - Гданськ (Гданьск). Проста операція з бронювання та оплати і ви отримуєте свій електронний квиток, який залишиться тільки роздрукувати. З ним підходите на посадку та відправляєтесь у комфортну подорож.