ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Львів - Грудзенз | Lux-reisen

Розклад руху автобуса Львів Грудзенз

  

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Львів, АС, вул. Стрийська, 10914:00
20
14:20
 Львів, АС, пл. Двірцева, 1 14:40
20
15:00
 Грудзендз, Dworzec PKP, ul. Dworcowa 04:55
10
05:05

 

 

Замовити

Багато українців кожного дня відправляються у подорожі. Значна їх частина їде до європейських країн, в тому числі до Польщі. Причин цьому дуже багато, але головними завжди залишались туристичні поїздки, працевлаштування, отримання освіти, шопінг-тури, відвідування родичів, тощо. Чудові польські міста завжди з радістю зустрічають своїх нових гостей.  Одним з таких міст є Грудзенз. На маршрут Львів – Грудзенз   призначено рейсовий автобус, ціна якого стартує від 1000 грн.

Місто в Польщі, входить до Куявсько-Поморського воєводства. Стоїть на правому березі річки Вісла, в стороні від масових туристичних маршрутів, від чого може несподівано вразити багатьох відвідувачів. Візитною карткою цього міста є комплекс старовинних амбарів, в яких зберігали зерно, які збудовані дуже щільно, що дозволяло їм окрім основної функції зберігання врожаю, виконувати ще й оборону міста з боку річки. Завдяки цьому в ньому відчувається особлива атмосфера.

Мабуть Львів є найголовнішим відправним пунктом з України на Польщу та європейські країни. Тисячі українців щодня користуються послугами численних рейсів та відправляються у свої подорожі. Разом з компанією перевізником Lux-Reisen ви можете скористатися послугами регулярних рейсів з Львову до Польщі та Європи. В тому числі можна виїхати по одному з найпопулярніших маршрутів      Львів-Грудзенз. Автобус до Польщі відправляється регулярно. Купити квиток на зручний для Вас рейс Львів-Грудзенз можна на сайті компанії. Достатньо лише перейти по цьому посиланню:  квитки Львів –  Грудзенз  та оберіть дату відправлення. Оберіть зручний спосіб оплати квита та подорожуйте із комфортом по всій Європі.