ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Львів - Кельце | Lux-reisen

Купити квиток на автобус Львів Кельце

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Львів, АС, пл. Двірцева, 1 14:40
20
15:00
Кельце, Czarnowska, 12
22:0510
22:15

Замовити

Наші співвітчизники полюбляють подорожувати по європейським країнам, зокрема до Польщі. Адже за рахунок розвинутої економіки та наявності великої кількості популярних туристичних світлиць кожен з нас би з задоволенням відправився у поїздку. Велика різноманітність міст із задоволенням приймуть до себе гостей та задовольнять усі їхні потреби. Зокрема, для зручного сполучення, є можливість доїхати прямим рейсом Львів - Кельце, ціна на який 500 грн.

Місто має багату історію. Через близьке розташування Кракова та чудернацьке переплетіння торгових шляхів у минулому додало в економіку Кельце ярмарковий відтінок. Відкриття рудних залежів, датоване 15 століттям, спричинило створення промисловості  в городі. Становлення Кельце, як металургійного центру, спричинило розвиток прихованого потенціалу міста. Після закінчення обробки палацу краковських єпископів у 1642 році, який і до нині вважається головною культурною пам’яткою Кельце, доповнило середньовічне облагороджування міста.

Український перевізник Lux-Reisen пропонує своїм клієнтам скористатись можливістю замовлення та придбання квитків через інтернет систему навіть не покидаючи стіни свого дому. Для цього перейдіть до до нашої системи інтернет продажу: квитки Львів - Кельце. Під час бронювання внесіть основну інформацію по вашому пасажиру, оберіть зручний спосіб оплати та отримайте після електронний квиток, з яким ви можете підходити на посадку, попередньо роздрукувавши.