ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Львів - Кутно | Lux-reisen

Замовити квиток на автобус Львів Кутно

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Львів, АС, пл. Двірцева, 1 14:40
20
15:00
Кутно,  Dworzec PKS  01:50
5
01:55

Замовити

Українці їдуть до Польщі та Європи через значну кількість причин. Адже західні країни надають багато різних можливостей для задоволення різних потреб українскього населення. Зокрема величезна кількість архітектурних пам'яток, можливостей для працевлаштування та навчання, вигідні закупки товарами абож звичайний відпочинок з друзями. Одним з таких міст, які зустрінуть своїх гостей, є Куто. На маршрут Львів – Кутно встановили регулярне сполучення, вартість квитка на яке від 800 грн.

Кутно - це невелике містечко, з кількістю населення приблизно у 50 тисяч людей. Входить до Кутновського повяту у складі Лодзинського воєводства, розташоване недалеко від географічного центру країни - всього у 20 кілометрах. Є можливості гарного відпочинку та працевлаштування.

Зі Львова кожного дня відправляється найбільша кількість автобусів до Європи та Польщі, ніж з інших українських міст. Компанія Lux-Reisen також щоденно відправляє через західний український кордон багато регулярних автобусних рейсів, зокрема із сполученням Львів - Кутно. Є можливість для зручного замовлення квитка на цей автобус. Для цього перейдіть за цим посиланням: квитки Львів - Кутно, автобус їздить регулярно. Після того, як потрапите на наш сайт, здійсніть замовлення та оплату квитка зручним способом. Опісля отримуєте його на електронну адресу, роздруковуєте та відправляєтесь у комфортну поїздку разом з Lux-Reisen.