ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Львів - Легніца | Lux-reisen

Розклад руху Львів Легніца

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
Львів Львів АС №1 вул. Стрийська, 109
 19:50 10 20:00
Легніца Stacja Paliw ORLEN ul. Javorzynska 238
 09:50 10 10:00

Замовити

Українці їдуть зі Львова до Європейських країн і, зокрема, до Польщі, через велику кількість причин. Основними завжди були і залишаються зустріч іх родичима та друзями, відпочинок та відвідування туристичних пам'яток, шопінг тури за товарами, працевлаштування чи навчання. Різні міста готові прийняти до себе гостей та задовольнити їхні потреби, зокрема таким місцем є Легніце. По маршруту Львів - Легніца їздить регулярний автобус.

Хоч у міста і є вражаюча та давня історія, особливу атмосферу в ньому створю досить цікавий історичний факт. Річ в тім, що саме в Легніца у 1945-1984 роках був розташований спеціальний штаб угрупування Радянських військ, направленних на Захід. Це військо залишило за собою дуже різні спогади, які можуть відрізнятись абсолютно діаметрально. Але не зважаючи на це, населення яке пережило "радянську окупацію" за словами польських журналістів, а саме Марчина Войчезовського, при згадуванні минулих часів, наповненні ностальгією, через "радянсько-польське побратимство по зброї".

В Легніца з України додато регулярне автобусне сполучення. Маршрути курсують регулярно кожної неділі. Компанія Lux-Reisen надає можливість замовити квитки до Польщі на своєму сайті. Для резервації та купівлі квитка перейдіть за наступним посиланням: квитки Львів - Легніца, де оберіть дату поїздки, яка Вам підходить. Після робите проплату згідно інструкції зручним для Вас способом та відправляєтесь у поїздку разом з Lux-Reisen.