ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Львів - Лодзь | Lux-reisen

Білет на автобус Львів Лодзь

 

  Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Львів, АС, вул. Стрийська, 10914:00
20
14:20
 Львів, АС, пл. Двірцева, 1 14:40
20
15:00
Лодзь, Kaliska coach station, Aleja Wlokniarzy, 227 00:4010
00:50

 Замовити

Польща завжди готова прийняти гостей з України, які перетинають український та польський державні кордони по різноманітним причинам. Головними завжди залишаються туристичні поїздки, відпочинок, подорож до родичів, працевлаштування та навчання, шопінг-тури. Одним з таких міст, до якого подорожують є Лодзь. На маршрут Львів – Лодзь призначено рейсовий автобус, ціна якого стартує від 750 грн.

Лодзь вважають промисловим містом, і тому по цій причині часто туристи надають перевагу для подорожей по іншим польським містам, однак Лодзь має свою особливу атмосферу. Лодзинські старовинні  дома, які були збудовані заможними промисловцями, відрізняються один від одного, при цьому деякі можна відвідати, а інші тепер виконують функцію музеїв сучасного мистецтва та історії міста. В місті є своя алея зірок, телешкола та вища школа кінематографії. Для тих, хто любить активний відпочинок на природі, є можливість відправитись на прогулянку до найбільшого ботанічного саду в Польщі, чи піти у Легавинський лісопарк.

Компанія Lux-reisen пропонує скористатись послугами перевезення жителям Львова та доїхати прямим маршрутом до Лодзя. Відправлення до Польщі здійснюються на регулярній основі. Купити квиток на рейс Львів - Лодзь можна на сайті компанії. Потрібно лише перейти за наступним посиланням: квитки Львів –  Лодзь, де обираєте потрібну дату відправлення. Здійснюєте переказ коштів за білет зручним способом і відправляєтесь у подорож разом з Lux-Reisen по всій Європі.