ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Львів - Ніско | Lux-reisen

Купити квиток на рейс Львів Ніско

 

 Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Львів, АС, пл. Двірцева, 1 14:40
20
15:00
Ніско, Biedronka, Sandomierska, 13
19:00
10
19:10

Замовити

Багато українців відправляються у подорож до Європейських країн, зокремо до Польщі. Причини поїздки дуже різноманітні, але основними завжди залишались наступні: це туристичні подорожі, пошуки роботи і працевлаштування, отримання освіти, здійснення шопінг турів та звичайний відпочинок. Із великої кількості міст, готових зустрічати в себе своїх гостей, Ніско займає своє місце. По направленню Львів - Ніско є регулярне автобусне сполучення.


Невелике польське місто знаходиться недалеко від  Сталевої  Волі, з населенням приблизно у 15000 людей. Входить до складу Підкарпатського воєводства. Має гарні умови для відпочинку на природі та надає можливість працевлаштуватися.

Львів є головним відправним пунктом у поїздки до Європейських країн з України. Тисячі різних автобусних сполучень, зокрема маршрут Львів - Ніско від компанії Lux-Reisen, який щодня регулярно відправляється зі Львова. Щоб придбати квиток, перейдіть на наш сайт за наступним посиланням: квитки Львів - Ніско. Після вибору дати відправлення та бронювання місця, оплатіть квиток за допомогою інтернету або іншим способом, який буде у інструкції. Роздрукуйте отриманий квиток на відправляйтесь у комфортну поїздку разом з Lux-Reisen.