ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Львів - Пйотркув-Трибунальський | Lux-reisen

Розклад руху Львів Пйотркув-Трибунальський

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Львів, АС, пл. Двірцева, 1 14:40
20
15:00
Пйотркув-Трибуналський, PKS Dworzec, Polskiej Organizacji Wojskowe
23:45
10
23:55

Замовити

Серед усіх можливих напрямків для того, щоб відправитись у подорож, українці надають перевагу західним європейським країнам. Причинам до цього може бути дуже багато, але головними завжди залишаються тур поїздки, пошуки працевлаштування, відпочинок чи отримання освіти. Не останньою країною, до якої їдуть українці є Польща. Зокрема з радістю їх зустріне таке польське місто, як Пйотркув-Трибунальський, до якого для зручності поїздок додали постійне автобусне сполучення Львів - Пйотркув-Трибунальський, що коштує 750 грн.

Пйотркув-Трибунальський – це місто в центральній частині Польщі, було засноване могутнім магнатом, який родом з Сілезії (географічний регіон в Європі), в 12 столітті. В ранньому середньовіччі регіон належав династії Пястов. Заснування міста та його розвиток були пов’язані з його вдалим місце розташуванням. Середньовічний Пйотркув швидко став частиною торгового шляху з Померанії в Росію та з Мазовії в Силезію. Перше документальне згадування про місто датується 1217 роком в записках польського історика.

Наша компанія пропонує вам здійснити он-лайн бронювання та викуп квитків, якщо у вас виникло бажання відправитись у подорож. Для замовлення скористайтесь цим посиланням: квитки на автобус Львів - Пйотркув-Трибунальський. Обираєте зручний спосіб оплати, роздруковуєте електронний квиток та відправляєтесь у поїздку.