ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Львів - Сандомеж | Lux-reisen

Білет на автобус Львів Сандомеж

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Львів, АС, пл. Двірцева, 1 14:40
20
15:00
Сандомір, PKS Dworzec, 11 Listopada
20:20
10
20:30

Замовити

Пристрасть кожного з нас до подорожування зажди буде підштовхувати для пошуку нових вражень. Чимало різних варіантів є для нас, але найпопулярнішими завжди залишаються європейські країни, в тому числі один з найчастіше обраних - Польща. Будь-яке польське місто готове зустрічати з радістю своїх гостей і надати їм можливості для задоволення всіх потреб. До прикладу можна привести Сандомеж, з яким щоденно відправляється автобус по сполученню Львів - Сандомеж.

Першим літописцем, який згадує Сандомеж, став Галл Аноним, який поставив Сандомеж,  в своїх написаних по латині роботах, в один ряд з Вроцлавом та Краковом – дуже відомими польськими містами з початку 12 століття. По смерті Болеслава ІІІ Кривоустого, яка сталася 1139 року, Сандомеж, як столиця  удільного княжества, відійшов його сину Хенрику, після якого правителем став Болеслав Кудрявий.

Для клієнтів нашої компанії реалізована можливість для резервації та викупу квитків он-лайн, прямо зі свого комп'ютера чи телефону. Для викупу квитків просимо перейти на це посилання: квитки Львів - Сандомеж. Проводите неважку процедуру реєстрації пасажира, оплачуєте квиток зручним способом та підходите на посадку разом з квитком, який попередньо потрібно буде роздрукувати з електронного вигляду.