ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Львів - Стальова Воля | Lux-reisen

Розклад руху автобуса Львів Стальова Воля

 

   Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Львів, АС, пл. Двірцева, 1 14:40
20
15:00
Стальова Воля, gen. Leopolda Okulickiego, 3
19:30
10
19:40

Замовити

Чимало українців їдуть до країн Європи, зокремо до Польщі. Різноманітні причини можуть бути до цього, проте основними завжди залишаються наступні:
це і туристичні подорожі, здійснення шопінг турів, працевлаштування і навчання, відпочинок і зустріч з друзями. Велика кількість міст готові зустріти до себе гостей з України, зокрема таким містом є Сталева Воля.

Є частиною Підкарпатського воєводства. В місті збудовано багато культурних пам'яток, відвідання яких буде цікави відпочинком. Є 2 кінотеатри, назва яких "Баллада" та "Вереск", а також є галерея витворів мистецтва. В той же час місто не обмежується лише культурними пам'ятками, є можливості для активного відпочинку, адже у місті є величезна кількість клубів на різну тематику.

Львів є найголовнішим відправним пунктом для початку подоржі до Європейських країн. Значна кількість різних сполучень, зокрема Львів - Сталева Воля. Придбати квиток на це направлення є можливість на сайті компанії перевізника Lux-Reisen. Для цього використайте наступне посилання: квитки Львів - Сталева Воля, проведь бронювання та оплату за квитки і відправляйтеся у комфортну подорож разом з Lux-Reisen.