ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Львів - Торунь | Lux-reisen

Купити квиток Львів Торунь

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Львів, АС, пл. Двірцева, 1 14:40
20
15:00
 Торунь, Dworzec PKS, Stan. Miedzynarodowe nr 12 03:45
10
03:55

 Замовити

Українці на сьогоднішній день багато подорожують до Європи, зокрема до Польщі. Причини різномантіні, але основними завжди залишаються туристичні поїздки, відвідування культурних пам'яток, шопінг, навчання та робота, зустріч зі своїми знайомими та друзями. Велика кількість польських міст готова прийняти до себе українських гостей та задовольнити їхні потреби. Зокрема одним із таких міст є Торунь. Для зручності подорожжі було встановленно прямий рейс Львів - Торунь, вартість квитка якого починається від 800 грн.

Середньовічне місто відоме перш за все тим, що тут народився Микола Коперник. Але крім цього в Торуні зосереджено дуже багато  красивих будинків та цікавих музеїв, а саме місто входить до світового спадку ЮНЕСКО. В Торуні є навіть своя «Пізанська башня», тільки вона називається Кшива Вежа (Крива Башня). Цікавим для відвідувачів буде також справжній військовий форт часів другої Світової війни а також торунська астрономічна обсерваторія, яка відкрита для відвідувачів.

Вважається, що Львів є основним пунктом відправлення до Польщі та Європи з України. Наше населення щоденно користується послугами численних автобусних перевезень та відправляеться у поїздки. Компанія Lux-Reisen надає послуги регулярних автобусних перевезень, скористатись якими може кожен.
Зокрема від перевізника діє регулярне автобусне сполучення Львів - Торунь, який виконується регуляно щоденно. Для замовлення та придбання квитків перейдіть за цим посиланням: квитки Львів - Торунь. Після лише обираєте параметри поїздки та оплати, оплачуєте квиток зручним для Вас способом та відправляєтесь у комфортну подорож разом з Lux-Reisen.