ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Львів - Влоцлавек | Lux-reisen

Розклад руху Львів Влоцлавек

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Львів, АС, пл. Двірцева, 1 14:40
20
15:00
Влоцлавек, Dworzec autobusowy, Stefana Okrzei, 69
02:45
5
02:50

Замовити

Українці подорожують до Європи та Польщі по різним причинам. Завдяки економічному та культурному розвитку Європа має різноманітні можливості для реалізації та задоволення потреб українських гостей. Основними причинами, по яким їдуть у подорож наші земляки є відвідування культурних пам'яток, відпочинок із знайомими та друзями, працевлаштування за кордоном, закупки товарів для дому та інші. Одним з багатьох міст, які можуть задовольнити ці потреби є Влоцлавек. Для зручності подорожей, було встановленно регулярне автобусне сполучення Львів - Влоцлавек, ціна на яке від 800 грн.

Влоцлавек називають «середньовічною перлиною», а також він один із найстаріших міст у Польщі. Засноване в гирлі річки Зловечка князем Владиславом. Влоцлавек був одним із важливих контрольно-пропускних пунктів армії Польщі стратегічного значення за часів династії Пястов. В той же час тут пролягав головний водяний торговий шлях.

Зі Львова щодня до Європейських країн, зокрема до Польщі, відправляється одна з найбільшої кількісті автобусів, в порівнянні з іншими українськими містами. Компанія Lux-Reisen для зручності щоденно відправляє зі Львова через західний кордон значну кількість автобусних рейсів, зокрема по автобусному сполученню Львів - Влоцлавек. На сайті компанії є можливість для зручного бронювання та викупу квитків на цей рейс. Перейдіть по цьому посиланню для замовлення: квитки Львів - Влоцлавек. На сайті здійснюєте замовлення та викуп, отримуєте електронний квиток та відправляєтесь у подорож разом з Lux-Reisen.