ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Львів - Ярослав | Lux-reisen

Купити квиток на рейс Львів Ярослав

 

  Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Львів, АС, пл. Двірцева, 1 14:40
20
15:00
Ярослав, Plac Wiezniow Oswiecimia, 1 17:45
10
17:55

Замовити

Їдучи з України до Польщі чи інших європейських країн, українці мають на меті різноманітні причини. Найпопулярнішими завжди залишаються туристичні подорожі, відвідування архітектурних пам'яток, навчання чи працевлаштування або звичайний відпочинок. Одним з міст, готових прийняти до себе відвідувачів є Ярослав. По направленню Львів - Ярослав є регулярне автобусне сполучення.

Ярослав розташований на півдні Польщі, є частиною Підкарпатського воєводства, омивається річкою Сян а також виконує функцію адміністративного центру Ярославського повіту. В місті знаходиться багато архітектурних пам'яток, є старовинні костьоли та церкви. До прикладу можна навести монастир Домініканів, або збудовану у стилі ренесансу кам'яницю Орсеттіх.

Так як Львів є найголовнішим пунктом відправлення автобусних міжнародних рейсів з України до Європи, з нього компанія Lux-Reisen надає можливість доїхати до Ярослава прямим автобусним рейсом. Замовлення квитків можна зробити на нашому сайті, для цього скористайтеся наступним посиланням: квитки Львів - Ярослав. Опісля залишається лише проплатити зручним способом та з комфортом відправлятись у поїздку до міста Ярослав.