ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Львів - Єлена Гура | Lux-reisen

Розклад руху Львів Єлена Гура

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
Львів Львів АС №1 вул. Стрийська, 109
 19:50 10 20:00
Єлена Гура Stacja Paliw BP Aleja Jana Pawla II 4
 11:00-
-

Замовити

Європейські країни та Польща це одні з найпопулярніших напрямків для подорожей серед українського населення. Величезна кількість міст з різноманітною архітектурою, історичними пам'ятками, історією розвитку, можливостями для відпочинку та туризму. Варіантів задоволення основних потреб українців, а саме туристичних подорожей, закупки товарів, навчання та роботи, є дуже багато, одним з міст, яке готове їх задовольнити є Єлена Гура. Зі Львову до Єлена Гура регулярно відправляється автобусний рейс від компанії Lux-Reisen.

Єлена Гура - це гарне місто у польщі, яке є частиною Нижньосілезького воєводства. Історія Єленої Гури розпочинається з замку, який був побудований у 1108 році. Основну задачу, яку виконував замок, була охорона дороги по направленню до Праги. Проте з плинном замок був перебудований у фортецю, стіни якої розросталися, охоплюючи близько розташовані селища, і незадовго фортеця переросла у місто, яке займалося промисловістю.

До Єлена Гура з України встановленно регулярне автобусне сполучення. Замовити квитки до польського міста Єлена Гура є можливість на сайті компанії перевізника Lux-Reisen. Рейс Львів - Єлена Гура регулярно відправляється у поїздку. Для бронювання та викупу квитка необхідно лише преейти за наступним посиланням: квитки Львів - Єлена Гура, де змінюєте лише дату відправлення, на яку вам потрібно. Далі залишається тільки проплатити квиток та отримувати задоволення від поїздки разом з Lux-Reisen.