ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Підволочиськ - Гданськ | Lux-reisen

Квиток на автобус Підволочиськ Гданськ (Подволочиск Гданьск)

Станції
 Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Підволочиськ, АС, вул. Тернопільска, 15а
10:40
5
10:45
 Гданськ (Гданьск), Dworzec PKS, ul. 3-maja, stan. 8
06:50
-
-

 Замовити

 

Мабуть одним з найпопулярніших напрямів поїздок наших співвітчизників є європейські країни, зокрема Польща. Розвинута економіка та багата історія приваблює до себе туристів та людей, які шукають можливості для різних вигод. Зокрема одним з міст, яке з радістю прийме до себе українських гостей є Гданськ (Гданьск). Для цього було додано автобус Підволочиськ - Гданськ (Подволочиск - Гданьск), з ціною від 1000 грн.

Гданськ (Гданьск) може похвастатись своїми розмірами, адже населення міста становить 500 тисяч людей. Місто користується великою популярність серед туристів, адже це є туристичний та культурний центр, який знаходиться на південних берегах Балтійського моря. Крім того Гданськ є важливим адміністративним та крупним економічним центром, виконує функцію столиці Поморського воєводства.

Населення Підволочиська має зручну можливість скористатись прямим автобусним рейсом до Гданська (Гданьска). Перевізник Lux-Reisen встановив регулярний автобус Підволочиськ - Гданськ (Нданьск), який відправляється щодня. Для придбання чи резервації квитків перейдіть на наш сайт: квитки Підволочиськ - Гданськ (Гданьск). Резервуєте, робите оплату зручним для вас способом, отримуєте електронний квиток та підходите з ним на посадку.