ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Підволочиськ - Кельце | Lux-reisen

Замовити квиток на автобус Підволочиськ Кельце

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Підволочиськ, АС, вул. Тернопільска, 15а
10:40
5
10:45
Кельце, Czarnowska, 12
22:0510
22:15

Замовити

Щороку тисячі українців подорожують по світу через величезну кількість причин. Одними з найпопулярніших напрямків є європейські країни, які за рахунок економічного розвитку та наявності культурних пам'яток є привабливим вибором. Зокрема цікавим буде відвідування польського міста Кельце, до якого курсує регулярний автобус Підволочиськ - Кельце, що коштує 700 грн.

Через те, що Кельце розташований недалеко від Кракова, а також в ньому чудернацьке переплетіння, в історії розвитку його економіки з'явився ярмарковий відтінок. Зародження промисловості в місті відбулося у 15 столітті, коли було знайдено залежі корисних копалин, а саме руди. Кельце почало розкривати свій прихований потенціал і згодом стало металургійним центром. Культурне облагороджування міста розпочалося у 1642 році, коли було проведено обробку палацу краковських єпископів, який і по наш час вважається головною культурною пам'яткою міста.

Щоб швидко доїхати до Польщі українська компанія Lux-Reisen пропонує замовити та викупити квитки прямо в себе дома за допомогою нашої інтернет системи резервації та викупу. Достатньо лише перейти по цьому посиланню: квитки Підволочиськ - Кельце, на наступній сторінці можете змінити дату та місто відправлення і провести резервацію і викуп квитка. Після проплати ви роздруковуєте електронний квиток і відправляєтесь у подорож до Польщі.