ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Підволочиськ - Кутно | Lux-reisen

Купити квиток Підволочиськ Кутно

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Підволочиськ, АС, вул. Тернопільска, 15а
10:40
5
10:45
Кутно,  Dworzec PKS  01:50
5
01:55

 Замовити

Поїздки до Європи та Польщі сьогодні мають найбільшу, популярність серед українців. Щодня тисячі наших співвітчизників їдуть у подорожі по різноманітним причинами. Найголовнішими є відпочинок та екскурсії, шопінг тури, відвідування туристичних світлиць, пошук місця для роботи, навчання, зустріч із знайомими. Багато міст готові прийняти до себе українців, одним з таких міст є Кутно. При цьому на рейсі Підволочиськ - Кутно є регулярний комфортний автобус, вартість якого від 850 грн.

Місто невеликого розміру, із чисельністю населення у 50 000 людей. Знаходиться у складі Кутновського повяту, який в свою чергу входить до Лодзинського воєводства. Цікавим фактом є місце розташування Кутно, а саме у 20 кілометрах від географічного центру Польщі.

Через часті поїздки наших українців до Польщі, компанія Lux-Reisen надає можливість скористатися прямим рейсом до Кутно. Комфортний автобус щодня відправляється у рейс. Для зручності придбання квитка можна здійснити бронь та викуп білета на нашому сайті. Скористайтесь цим посиланням: квитки Підволочиськ - Кутно. Вас перекине на сторінку, де ви можете забронювати та оплатити квиток. Після оплати отримаєте електронну версію квитка, роздруковуєте його та відправляєтесь у подорож до Кутно разом з Lux-Reisen.