ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Підволочиськ - Лодзь | Lux-reisen

Розклад руху Підволочиськ - Лодзь

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Підволочиськ, АС, вул. Тернопільска, 15а
10:40
5
10:45
Лодзь, Kaliska coach station, Aleja Wlokniarzy, 227 00:4010
00:50

Замовити

Польща та європейські країни на сьогоднішній день найпопулярніші напрямки подорожей наших співвітчизників. Причин для поїздки за кордон є чимала кількість, проте основними завжди залишаються відпочинок та турпоїздки, шопінг-тури, зустрічі з друзями та родичами, навчання і працевлаштування та багато інших. Велике різноманіття міст готове задовольнити потреби своїх гостей, одним з них є мальовниче місто Лодзь. Для зручного сполучення було додано регулярний автобусний рейс Підволочиськ - Лодзь.

Лодзь вважають промисловим містом, через що багато туристів оминає його своєю увагою. Проте саме Лодзь має свою неповторну та особливу атмосферу. Старовинні будинки, що були спроектовані та збудовані заможними промисловцями, зовсім не схожі один на одного. Багато з них відкриті для відвідування, інші ж зараз виконують функцію музеїв сучасних мистецтв та розказують про історію міста. Для бажаючих працювати на телебачені є вища школа кінематографії та телебачення, є навіть своя алея зірок. До цього всього є гарна можливість для активного відпочинку на природі - найбільший в Польщі ботанічний сад та Легавинський лісопарк.

Через популярність напрямку до Лодзя компанія Lux-Reisen встановила регулярний автобусний рейс Підволочиськ - Лодзь. Щоб здійснити подорож до польського міста замовте квитки, перейшовши за наступним посиланням: квитки Підволочиськ - Лодзь. Зручні та комфортні автобуси з високоякісним сервісом, є вільний інтернет. Для цього перейдіть на це гіперпосилання: квитки Підволочиськ - Лодзь. Здійснюєте замовлення, проплочуєте його та відправляєтесь у комфортну подорож разом з Lux-reisen.