Купити квиток Підволочиськ - Ніско | Lux-reisen - Lux-reisen: регулярні автобусні рейси до Європи ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Підволочиськ - Ніско | Lux-reisen

Розклад руху автобуса Підволочиськ Ніско

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Підволочиськ, АС, вул. Тернопільска, 15а
10:40
5
10:45
Ніско, Biedronka, Sandomierska, 13
19:00
10
19:10

Замовити

Подорож до Європейських країн, зокрема до Польщі сьогодні користуються високою популярністю серед українського населення. Чимало відвідувачів з України кожного дня подорожують, перетинаючи західний кордон в Україні по найрізноманітнішим причинам. Перш за все це туристичні подорожі до світлиць, пошуки роботи для підробітків, навчання, зустріч із родичами та знайомими, проведення шопінг-турів чи звичайний відпочинок. Ніско - одне з польських міст, яке готове прийняти своїх гостей. По маршруту Підволочиськ - Ніско ходить регулярний автобус, ціна якого становить від 700 грн.


Ніско - це невелике польське місто знаходиться недалеко від  Сталевої  Волі, з населенням приблизно у 15000 людей. Входить до складу Підкарпатського воєводства. Має гарні умови для відпочинку на природі та надає можливість працевлаштуватися.


Жителі Підволочиська можуть скористатися послугами перевезення компанії Lux-Reisen та скористатись прямим маршрутом до Ніско. Автобус до Польщі відправляється регулярно. Купити на рейс Підволочиськ-Ніско квиток можна на сайті компанії. Щоб це зробити, перейдіть за слідуючим посиланням: квитки Підволочиськ –  Ніско та вкажіть дату відправлення. Після залишається лише оплатити квиток на сайті або через банк та отримувати задоволення від поїздки разом з Lux-Reisen.